poniedziałek, 8 września 2014

Co u kotów?


Pod koniec sierpnia, po dwumiesięcznej nieobecności, do domu wróciła Oliwia. Jak zwykle stęskniona, miaucząca i domagająca się bliskości w sposób bardzo natarczywy...

Guzika nie ma nadal :(

Czwórka kotów ma się dobrze - śpi, biega i je :)

Zapraszam do obejrzenia kocich fotek :)24 komentarze:

 1. Jak dobrze, że Oliwia wróciła. Oby i guzik szybko odnalazł dom.
  Ps. Cudne ujęcia. Masz rękę do fotografii Aniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wróciła... ale minęły dwa tygodnie i pewnie niedługo znów zniknie na jakiś czas. Tak to już z nią jest...
   Dziękuję :)

   Usuń
 2. Oj, wygłaskałoby się je:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutne że Guzika nie ma :/ Niestety koty mają to do siebie, że chodzą własnymi ścieżkami...wiąże się to z różnymi wypadkami...Dobrze, że pozostała 4 ma się dobrze...fajne zdjęcia...królowi przestrzeni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Mamy nadzieję, że może Guzik ma u kogoś dobrze...

   Usuń
 4. Wczoraj byliśmy u znajomej, która ma dwa małe kociaczki: jednego buraska w prążki, drugiego czarnego. Cudne te maluszki, oczywiście cały czas leżały i potem spały na moich kolankach. Taką miałam chęć jednego im zabrać.... żeby nie było, ja też lubię koty. Zatrzymują się przy każdym, którego spotkam na ulicy. Ale zawsze myślę co z nim zrobimy, jak będziemy wyjeżdżać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego my właśnie nigdzie nie wyjeżdżamy - możemy sobie pozwolić na opuszczenie domu maksymalnie na jeden dzień... ale stwierdziliśmy, że codzienne obcowanie ze zwierzętami daje nam więcej radości niż dalekie podróże :)

   Usuń
 5. Prawdziwy koci raj. Tyle miejsc do pokonania, tyle zakamarków do oglądania, a na koniec drzemka w słonecznych promieniach.... ach, kocie życie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocze kociaki, wszędzie ich pełno ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Prażą się na słoneczku i jest miło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale te koty mają się u Ciebie dobrze...

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj, piękne zdjęcia. A i modele cudowni :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 10. Twoje koty są śliczne i widać, że mieszkają w domu, gdzie kot jest naprawdę kochany! Ja mam koty, które żyją ze mną na IX pietrze i domu nie opuszczają - nie wyobrażam sobie, że mogłabym drżeć, że gdzieś tam dziej im się coś złego i w sumie cieszę się, że są trochę moimi "więźniami" :) Jednocześnie, wiem że koty które wychodzą mają życie zdecydowanie ciekawsze, niż moje, przecież na dworze dzieje się tyle wspaniałych rzeczy, ile możliwości polowania itp.... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam kiedyś koty niewychodzące w mieszkaniu w mieście. To oczywiście była konieczność - wychodzić nie mogły. Po pięciu latach zamieszkały w domku z ogródkiem - i jednak porównanie ich życia, radości, ciekawości, zachowania, wyraźnie pokazuje, że były szczęśliwsze. Lepiej, aby żyły krócej, ale radośniej i intensywniej, niż dłużej w czterech ścianach. Oczywiście w przypadku możliwości wyboru. Wiadomo, że w bloku wyboru nie ma.

   Usuń

Dziękuję za Twoje słowa :)