poniedziałek, 28 grudnia 2015

Zwierzęce podsumowanie roku 2015 :)Przyszła pora na podsumowanie tego, co działo się w tym roku wśród towarzyszących nam na co dzień zwierzątek.Niestety, nie każdy dzień był wesoły... ten rok przyniósł nam bardzo wiele smutku i pożegnań :( - w roku 2015 zamieszkały z nami: Pyza, Buka, Bobinka, Eustachy (powrócił w ostatni dzień sierpnia z Książkówki)- pożegnaliśmy :( Eustachego (oddanego do Książkówki -kwiecień), Karola, Konstantyna, Bogumiła, Martego, Bartka, Filifionkę, Scarlet (kurze wszy w sierpniowe upały), Anastazję (zaginęła bez wieści w lutym), Haneczkę (utonęła w oczku wodnym 20 stycznia), Nerwuskę (oddana do Książkówki - kwiecień) 


- aktualnie mieszkają z nami: Oliwia (która jednak jest niezbyt częstym gościem w domu), Chrupek, Scrapka, Mulinka, Pyza, Bazylia, Balbin, Behemot, Beza, Brysia, Buka, Bobinka, Uciekający Szary Kurczak, Bożena, Kacper, Karolina, Mama Muminka, Panna Migotka, Melania i Eustachy :) 


Zapraszam także na: 14 komentarzy:

 1. Świetne imiona noszą Wasze zwierzęta. Pewnie jest z tymi imionami związana jakaś historia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każde jest nadawane ze szczególnego powodu :)

   Usuń
 2. Śmieszną masz tę ferajnę. Niektóre koty i kury są takie czupurne. Fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. imponujące stadko :)
  Szkoda kuraków ale będą następne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następne nie będą już tymi samymi, które kochaliśmy :(

   Usuń
 4. Wszystkie Twoje stworzenia duże i małe są cudowne - przesyłam uściski, całusy, i głaski dla kotów i króliczków, a dla kurek to chyba jakieś pełne czułości "cip, cip" ... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super stadko tworzą razem a i z osobna też są niezłe... smutno tylko, że kilka z tej licznej gromadki musiałaś pożegnać... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. sporo tych zwierząt! u mnie rok 2015 przyniósł 3 psy i 5 kotów ;)
  [mój blog]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był w takim razie wspaniały rok! :)

   Usuń
 7. Fajne masz te zwierzaki. Zazdroszczę możliwości trzymania takiej gromadki - dom daje jednak więcej możliwości niż mieszkanie w bloku. No i czekam na owieczkę w przyszłym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym bardzo, ale Marcin mocno protestuje ;)

   Usuń

Dziękuję za Twoje słowa :)