wtorek, 1 marca 2016

Czasami trzeba się pożegnać...


Prawie rok inspirowałam swoimi haftami na blogu "Kwiatu Dolnośląskiego". Przyszedł jednak czas rozstania... Niestety, przygotowanie najmniejszego nawet haftu to kilka - kilkanaście godzin pracy... Czas zaczynał się kurczyć i brakowało mi go na własne projekty... A najważniejsze są przecież priorytety - jak uczy Pani Swojego Czasu - z czegoś trzeba rezygnować dla rzeczy ważniejszych... Zrezygnowałam zatem z DT Kwiatu Dolnośląskiego, bo ważniejsze wydają mi się teraz moje kolosy i planowany ASIT :)

Przypomnę jednak, jakie prace stworzyłam w minionych miesiącach w ramach inspiracji :)


"Walka z wiatrakami""Ptasie radio, czyli uchem i okiem ornitologa""Latawce, dmuchawce, wiatr""W kłosie zboża""Wpadła gruszka do fartuszka (a za gruszką dwa jabłuszka)""Mistrz, nauczyciel, autorytet""Nic nie trwa wiecznie""Bombowe i bombastyczne bombki"KOTY, KOTY SĄ MIŁE36 komentarzy:

 1. Super malutkie hafciki, ale jak piszesz "z czegoś trzeba rezygnować dla rzeczy ważniejszych..." czasami jest to trudne do realizacji, chciałoby się dać radę wszystko zrobić ale niestety doba krótka a i inne obowiązki są. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, jak już niejednokrotnie pisałam, doba za nic nie chce się rozciągnąć i czasami potrzebne są takie decyzje, aby to co się robi nadal mogło cieszyć i mieć sens. Ale górnolotnie pojechałam... no, ale taka prawda :) Hafty śliczne i zachwycaj nas tutaj niezmiennie swoimi pracami! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne miałaś te hafciki. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne prace stworzyłaś,ale takie jest już życie,że daje nam prawo wyboru:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie najbardziej podobają się kłosy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anielskie dmuchawce - cudne!

  Dobrego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Powstały piękne rzeczy !

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo życie to sztuka wyborów. Piękne obrazeczki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Inspirowałaś Aniu bardzo fajnymi pracami. Mnie najbardziej podoba się haft z wiatrakiem. Wygląda jak holenderski kafelek. Czekam na pokaz postępów w dużych pracach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Postępy w dużych pracach pokazuję raz w miesiącu :)

   Usuń
 10. Szkoda Aniu :) czasem trzeba jednak wybrać.... a wiesz wyzwanie KD "Nic nie trwwa wiecznie" do dzisiaj nie zostało rozstrzygnięte ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie... sprawdziłam. Przykro :( Przyznam Ci się, że brak czasu był tylko jednym z powodów mojej rezygnacji... o drugim nie napisałam, ale sama widzisz...

   Usuń
 11. Wciąż żałuję, że czas nie jest z gumy

  OdpowiedzUsuń
 12. Latawce,dmuchawce i wiatr - przecudne!!! Doskonale rozumie Twoją decyzję,gdyż sama wyszywam i wiem ile czasu zajmuje haftowanie. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 13. Pełne zrozumienie, doba niestety ma tylko 24 godziny, piękne prace stworzyłaś i wiele pięknych przed Tobą! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Prześliczne hafty :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Życzę ci byś teraz znalazła mnóstwo czasu na swoje piękne kolosy :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Priorytety - każdy je ma. Wybory nie zawsze są łatwe. Znałam kiedyś lekarza, który powiadał, że nie można rozmienić się na drobne. Czasem przypominają mi się te słowa przy podejmowaniu decyzji.
  Urzekły mnie dmuchawce.
  Powodzenia w pracach nad dużymi projektami :) Czekam na elfa.

  OdpowiedzUsuń
 17. Priorytety - każdy je ma. Wybory nie zawsze są łatwe. Znałam kiedyś lekarza, który powiadał, że nie można rozmienić się na drobne. Czasem przypominają mi się te słowa przy podejmowaniu decyzji.
  Urzekły mnie dmuchawce.
  Powodzenia w pracach nad dużymi projektami :) Czekam na elfa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje słowa :)