sobota, 4 lipca 2015

Tak było… - “The Knick”
W końcu i ja obejrzałam pierwszy sezon serialu "The Knick". Mocno naturalistyczny. Obrzydliwy wręcz. Ale w końcu to my sami stwarzamy sobie bajkę w filmach, gdzie pielęgniarka ociera pot z czoła cierpiącego pacjenta... Zapominamy... a w zasadzie nie chcemy pamiętać, że musi też czasem trzymać odcinaną piłą rękę. Życie nie jest bajką. Ten serial pokazuje nam, że sto lat temu było jeszcze gorzej... ale dzięki temu, co w tak obrzydliwy sposób zostało tam pokazane, dziś wielu z nas żyje... Polecam!
"The Knick – dramat medyczny amerykański, serial telewizyjny wyprodukowany przez Anonymous Content. Serial jest emitowany od 8 sierpnia 2014 roku przez stację Cinemax. W Polsce serial jest emitowany od 9 sierpnia 2014 roku przez stację Cinemax Polska.Jeszcze przed premierą serialu stacja Cinemax zamówiła drugi sezon.Akcja serialu dzieję się na początku XX wieku w Nowym Yorku. Serial opowiada o zespole lekarzy ze szpitala Knickerbocker, którzy pod kierownictwem dr Johna Thackery'ego wprowadzają pionierskie rozwiązania z dziedziny chirurgii. Thackery ma jeden problem - jest uzależniony od kokainy." [źródło]8 komentarzy:

  1. Dodany do listy "trzeba obejrzeć" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O kurczę, nie znam tego tytułu....

    OdpowiedzUsuń
  3. Marina absolutnie nie jest dobrym przykładem muzyki, jaką lubię. Tak jak napisałam - nie przepadam za delikatną muzyką. Na co dzień słucham hard rocka, uwielbiam np. Aerosmith, KISS, L.A. Guns, Alice Coopera, Guns n' roses. Marina jest taką słodką odskocznią, czasem ma się nastrój na coś spokojniejszego, zwłaszcza wieczorami :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje słowa :)